EYEDIUS NEDİR?

Eyedius uygulandığı tüm alanları daha güvenli hale getiren, tamamen yerli bir yüksek teknoloji yazılımıdır. Mevcut kameralara entegre olarak çalışan Eyedius, geliştirdiği yapay zekâ ve görüntü anlamlandırma teknolojilerini kullanarak; ortamı kullanıcısının yerine 7/24 izler ve kullanıcısının belirlediği olası senaryoları dikkate alarak tehlike anında bilgisayarına ve cep telefonuna uyarılar gönderir.

Eyedius akıllı uyarıları sayesinde pek çok olası senaryoyu hızla değerlendirerek insan faktöründen kaynaklananan güvenlik açıklarını ortadan kaldırır, kullanıcısına 7/24 ve 360° güvenlik sağlar.

Güvenli alanların akıllı gözü

EYE’C, kullanıcının belirlediği bölgeleri daha güvenli ve kontrollü bir hale getirmek için seçili bölgelerde insan tespiti yapan ve kullanıcıya anında uyarı veren yüksek teknoloji ürünüdür.

EYE’C + ; kullanıcı tarafından belirlenmiş güvenlik senaryoları durumuna göre seçilen özel bölgelere ek olarak süre bazlı tespit ve uyarı veren akıllı güvenlik asistanıdır. Ayrıca insan tespitine ek olarak; araç, çanta ve hayvanları tespit ederek akıllı uyarılar üretebilmektedir

Sınır Kontrolü

Gerçek veya kullanıcının belirlediği sanal sınır duvarlarında insan tespiti yapılması halinde kullanıcıya gerçek zamanlı uyarılar üretir.

Bölge Kontrolü

Kontrollü bölgelere insan tespit edilmesi durumunda kullanıcıya gerçek zamanlı uyarılar üretir. (Kasa, sunucu odası gibi...)

Araç Kontrolü

Araç girişinin yasak olduğu bölgelerde araç tespiti durumunda, kullanıcıya gerçek zamanlı uyarılar üretir.

Saat Aralığı Kontrolü

Yalnızca sizin belirleyeceğiniz zaman aralıklarında; örneğin 18.00 ile sabah 08.00 arası bölgede insan tespiti durumunda kullanıcıya gerçek zamanlı uyarılar vererek bilgilendirir.

Süre Bazlı Kontrol

Kontrollü bölgelerde, belirli bir süreden fazla kişi tespiti; veya bir çantanın uzun bir süre boyunca aynı yerde durması durumunda kullanıcıya gerçek zamanlı uyarılar vererek bilgilendirir.

Kalabalık Kontrolü

Kullanıcının belirleyeceği sayıda insan tespiti durumunda gerçek zamanlı uyarılar vererek bilgilendirir.

Özel Bölge Tasarımı

Kameralarınızın konuma uyum sağlayarak; baktığı açıya özel şekillerde bölgeler oluşturulur ve tam ihtiyacınıza uygun şartlarda senaryolar üretilir.

Yalnız Kişi Kontrolü

Çocuğunuz ya da aile büyüklerinin, seçtiğiniz bölgede (örneğin havuz kenarında veya içinde) yalnız olması durumunda kullanıcıya anlık uyarılar göndererek bilgilendirir.

Size Özel Senaryolar

Ortamda var olan her biri kamera için farklı senaryolar oluşturarak, örneğin ofis girişi için ayrı, iç odalar için ayrı senaryolara göre tehlike oluşması durumunda kullanıcıya gerçek zamanlı uyarılar vererek bilgilendirir.

Cebinizdeki Doğrulama Asistanı

EYE’M, akıllı mobil cihazlarda Eyedius yüz tanıma teknolojisi ile ek bir donanım maliyeti gerektirmeden giriş-çıkış kontrolü sağlayan mobil uygulamadır. Cep telefonu ve tabletlerin GPS ve kamera özelliklerini kullanarak, kullanıcılarının kimliklerini ve konumlarını yüksek hızda ve doğrulukta kontrol eder ve bölgeye giriş yaptıklarında kayıt tutar ve özel uyarılar üretir.

EYE’M+; Tamamen mobil uygulamada çalışan benzersiz bir ekip ve tesis ziyaret kontrolü sunan mobil yüz tanıma uygulamasıdır. Kart, parmak izi, bluetooth gibi uygulamaların sağladığı turnike veya ana kapılardan geçiş çözümlerinin yerine çok daha yüksek doğruluk sunarak son derece akıllı ve güvenli geçiş kontrol hizmeti verir.

Süre ve/veya Lokasyon Bazlı Kontrol

Belirli saat aralıklarında, personelinizden akıllı mobil cihazlarında bulunan Eyedius uygulaması aracılığı ile yüz tanıma talep ederek kişi, konum ve zaman bazlı kontroller gerçekleştirebilirsiniz.

Cihaz Kullanıcısı Kontrolü

Akıllı cihazınıza ulaşamıyorsunuz veya çalındığını düşünüyorsunuz, Eyedius arayüzünden bir tıklama ile cihazı kullanan kişinin yüzünü doğrulayabilir; gerekirse cihazı kilitleyebilirsiniz.

Akıllı Turnike

Kullanıcılar, EYE'M+ mobil uygulamasıyla alana geldiğinde yüzünü sisteme göstererek turnike/ kapı gibi noktalarından kart ya da parmak izi sensör sistemlerine ihtiyaç duymadan hızlıca ve çok daha güvenli olarak geçebilir. EYE'M ile bir kişi, birçok lokasyona yetkilendirilebilmektedir.

Ziyaretçi Modülü

Sadece bir seferlik ziyaretçi olarak geçiş yapacak kişiler resepsiyon ve turnike noktasında konumlandırılan tabletler aracılığı ile EYE'M uygulaması indirmeden geçiş sağlayabilmektedir.

Sanal Geçit

Kullanıcıların cep telefonu ya da tabletlerinde çalışarak bankacılık, misafr ağırlama gibi sektörlerde kullanılan mobil aplikasyonlara kullanıcıların yüz tanıma sistemi ile giriş yapabilmesini sağlar.

İleri Seviye Raporlama

Ekiplerinizin tanımlı lokasyonlarınızdaki tüm iş performans verilerini diğer PDKS sistemlerinden çok daha verimli ve doğru şekilde sunar.

KURULUM

Kurulum Aşamaları

Akıllandırılacak kameralar ve istenen Eyedius özellikleri seçilir.

Bilgisayara “Eyedius” yüklenir veya

Eyedius yüklü bilgisayar kamera sistemine bağlanır.

Sistem içerisinde güvenliğin Eyedius ile akıllılaştırılması istenen alanlar seçilir; varsa ek senaryolar tanımlanır.

Uyarı ve Bilgilendirme amaçlı olarak; bilgisayar ve akıllı telefonlara gerektiğinde akıllı uyarılar gönderilir.

Güvenliğiniz 7/24 sağlanır.

EYEDIUS’u Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz

EYEDIUS’u Hemen Deneyin

Bilgi Talep Formu