Güvenlik, hayatımızın her alanında olduğu gibi iş hayatımızda da büyük bir öneme sahiptir. Hırsızlık, gasp, yan kesicilik gibi mala zarar verme suçları maddi açıdan olduğu gibi manevi açıdan da kayba yol açar. Firmalar, güvenlik bölümünde yapılan insan kaynaklı yanılmalar nedeniyle üretim aşamasında engellerle karşılaşırken, yaşanan hırsızlık olayları nedeniyle de ürün, ekipman, donanım gibi maddi kayıplar yaşarlar.
Eyedius, teknolojik gelişmelere bağlı kalarak sürekli kendini yenileyen, kullandığı yapay zekâ ve görüntüleri anlamlandırma teknolojisiyle ortamı daha güvenli hale getiren akıllı güvenlik asistanıdır. Konuk ağırlama, banka, AVM, havacılık gibi farklı müşteri profillerine hitap eden çalışma alanlarının yanı sıra inşaat sahaları, üretim tesisleri gibi altyapı alanlarına da ürünleriyle ihtiyaca özel hizmetler sunar.

GÜVENLİ ÇALIŞMA ALANLARI İÇİN EYEDIUS

Ticari alanları çevreleyen sınır duvarlarında, yasaklı veya kontrollü bölge olarak tanımlanan alanlarda ve belirli saatler arasında ziyaretçi beklenmeyen bölgelerde insan tespiti yaparak istenmeyen kişilerin ortama girişinin engellenmesi için uyarılar üretir. Böylece sunucu odaları, değerli eşyaların bulunduğu alanlar veya depo alanları gibi bölgelerde kontrol sağlayabilirsiniz.

AKILLI TELEFONLAR İLE GÜVENLİ GEÇİŞ KONTROLÜ

Ticari binalarınıza veya çalışma sahalarınıza giriş-çıkışları ek bir maliyet gerektirmeden personelinizin akıllı telefonları aracılığıyla EYE’M uygulamasından yüz doğrulama yapmalarını talep ederek lokasyon ve zaman bazlı kontroller gerçekleştirebilir, böylece kartlı geçişlerde yaşanan olumsuz durumların ve suistimallerin önüne geçebilirsiniz.

DÜŞÜK MALİYET YÜKSEK PERFORMANS

Yazılım ürünü olan Eyedius, mevcut marka kameralarınıza entegre olarak çalışır. Düşük maliyetler ile bugüne kadar deneyimlediğiniz güvenlik anlayışının çok daha ötesinde olan özellikleri ve yüksek performansıyla onlarca personel emek harcıyor gibi ortamı sizin yerinize kontrol eder ve güvenlik ekiplerinize yardımcı olur.

UZAKTAN KONTROL ÖZELLİĞİYLE HER YERDEN KONTROL

Mobil aplikasyon uygulamasıyla dilediğiniz her yerden sisteminizi yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz. Eyedius, güvenliğinizi tehdit eden durumlarda ister telefonunuza ister bilgisayarınıza gerçek zamanlı uyarılar göndererek bilgilendirme sağlar.

ARAÇ HAREKET KONTROLÜ

Otopark alanında sadece size ait olan park alanı sizin için sürekli olarak izlenir. Park halindeki aracınız isteğiniz dışında hareket eder veya park yerinize bir araç park ederse, anında uyarı sistemiyle bilgilendirme sağlanır.

SEKTÖRLERE YÖNELİK FAYDALARIMIZ