TR / EN
Şimdi Başlayın

Kusursuz Güvenlik, Her Yerde!

Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi, görüntülerdeki insan hareketlerinden alarm durumu tespiti, yetkili kişileri tanıma, erken uyarı sistemi gibi üstün yetenekleriyle, ön yatırım maliyeti gerektirmeden güvenliğinizi sağlar. İş yerinize gözü gibi bakar.

Dış Alan Güvenliği

Kameralarınızda, iş yerinize girmeye çalışan kişiler için proaktif, akıllı, güvenli alarmlar üretin.

Paketleri İnceleyin 14 Gün Ücretsiz
Erken uyarı sistemiyle; kötü niyetli kişiyi, daha içeriye girmeden tespit edip uyarır.
Hareketten bağımsız olarak kamera görüntülerini her bir saniye analiz eder, dış ortam koşullarından etkilenmez.
Alarmınız aktif iken, dış alanda riskli bir durum gerçekleştiğinde; olay yerinde kamera üzerinden sesli uyarı yapılır, size anında bildirim gönderilir.

İç Alan Güvenliği

Alarm sisteminiz aktifken iç alan kameralarınızda tespit edilen kişiler için anında görüntülü bildirim alın, merkeze uyarılar üretin!

 

Paketleri İnceleyin 14 Gün Ücretsiz
Eski nesil alarm sistemlerinin sadece harekete duyarlı yapısından kaynaklanan hatalı tespitler yerine; görüntüyü yapay zekayla analiz ederek, size sadece gerçekten riskli durumları görüntülü olarak paylaşır.
Alarm pasifken, iç kameralarda kimse tespit edilmez ise alarmın tekrar aktive edilmesi hatırlatılır.
Riskli bir durum gerçekleştiğinde; olay yerinde kamera üzerinden sesli uyarı yapılır, size anında bildirim gönderilir. Online güvenlik asistanınız, Eyedius sizi olay hakkında bilgilendirmek için arar.

Özel Alan Güvenliği

İşletmenizde güvenliğine özellikle önem verdiğiniz depo, muhasebe, yönetici odanız gibi alanlara sadece yetkisi olan kişilerin giriş yaptığından emin olun; bu alanlarınızı 7/24 koruyun.

(Dış Alan veya İç Alan ile birlikte çalışır.)

Paketleri İnceleyin 14 Gün Ücretsiz

👤 Giren Yetkili Yüzler Doğrulanır

🔔 Çıktıklarında Alarm Tekrar Devreye Girer

✅ Sesli Uyarı ve Bildirim ile 7/24 Kontrol Sağlanır

Eyedius Ürünleri Fiyatları

Eyedius, Akıllı Güvenlik Sistemi - "AGS" ve Dijital Güvenlik Amiri - "DiGA" ürünlerimize yönelik paket fiyatlarımızı aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

DiGA - 16

799
AYLIK 16 Kamera

DiGA - 32

1499
AYLIK 32 Kamera

DiGA - 64

2799
AYLIK 64 Kamera

AGS - 4

99
AYLIK 4 Kamera

AGS - 8

299
AYLIK 8 Kamera

AGS - 16

499
AYLIK 16 Kamera

İhtiyacınıza özel bir paket oluşturmak için buraya tıklayınız.
İletişime Geçelim

Özel alan
Toplam Tutar
0.00 / ay

Gizliliğiniz
Bizim İçin Önemli

Görüntüleriniz, sadece sizin bilgisayarınızdaki yazılımımızda kapalı devre şekilde işlenir. Görüntülerin canlı olarak buluta aktarılması gibi bir mahremiyet riski yoktur. Bu bilgisayara Eyedius ekibi dahil kimse, PC önünde siz onay vermeden ulaşamaz.

Eyedius ile
Verileriniz de Güvende

Sadece kırmızı ve turuncu seviye alarm bildirimlerinin anlık ekran görüntüsü ya da videosu mobil uygulamamız aracılığıyla sadece sizinle ve alarm izleme merkezi ile paylaşılır. Alarm durumu dışındaki tüm görüntülere yalnızca siz erişim sağlayabilirsiniz.

Yapay Zeka Teknolojisi İle Uçtan Uca Güvenlik

Baştan Sona Dijital, Yapay Zeka Tabanlı ve Yüksek Teknolojili “Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi” ile tanışmanın tam zamanı! “14 Gün Ücretsiz Denemek” için bize ulaşın!

  Sıkça Sorulan Sorular

  Baştan sona dijital ve yapay zeka tabanlı yüksek teknolojiye sahip çözümlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını “Destek Merkezi” sayfamızda bulabilirsiniz. 

  Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi’ni kullanmak için hangi donanımlara ihtiyacım var?

  Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi, mevcut kullandığınız güvenlik kamerası, bilgisayarınız ve cep telefonunuz ile çalışır. Çözümün çalışması için başka donanıma ihtiyacınız yoktur. Dilerseniz alarm durumunda olay yerinde siren ya da sesli uyarılar üretmek için mevcut kullandığınız siren ya da hoparlör sistemini de entegre edebilirsiniz.

  Sahip olduğum kamera sistemi yeterli mi yoksa yeni bir kamera mı almam gerekir?

  Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi, görüntüleri RTSP (Real-time stream protocol) bandından aldığı için piyasada bulunan tüm marka ve IP ya da Analog HD model kameralar ile entegre çalışır. Eski model analog kameralar ve 640 x 480 çözünürlükteki görüntülerde bile neredeyse hatasız bir biçimde çalışabilir. DVR cihazlarının bir çoğunda RTSP’ye çevirici kanal yapısı bulunur. Kameralarınızın ortamda kör nokta kalmayacak şekilde yerleştirildiğinden emin iseniz yeni kamera almanıza gerek yoktur.

  Alarmı nasıl açıp kapatacağım?

  Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi, bilgisayarınızın yanı sıra cep telefonunuz üzerinden yönetilir. Kameralarınızın bulunduğu alana yaklaştığınız zaman mobil uygulama üzerinden alarm açabilir veya kapatabilirsiniz. Mobil uygulamayı kullanmaya yetki verdiğiniz kişiler de alarmı açabilir veya kapatabilir. Bu durumda yönetici kullanıcıya alarm durum bilgisi anlık olarak iletilir.

  Alarmı açmayı unutursam uzaktan kapatabilir miyim?

  İşletmenizden ayrıldığınızda alarmı açmayı unutsanız dahi Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi, alarmı aktif etmenizi hatırlatır. İçeride sizin olmadığınızı, kimsenin kalmadığını anlayan ve alarmın kapalı olduğunu bilen Eyedius, mobil cep telefonunuza bildirim iletir. Bu sayede işletmenizden çıktığınızda dahi alarmınızı açabilir ya da kapatabilirsiniz.

  Dış ortama bakan kameralarda da Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi’ni kullanabilir miyim?

  Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi’nin, fark yaratan özelliklerinden birisi de dış ortamda da çalışabilmesidir. Bu sayede olası bir hırsızlık eylemi gerçekleştiği zaman değil daha teşebbüs durumunda bilgi sahibi olarak riskli durumu önleyebilirsiniz. Kapı önü, sınır duvarları, camlı alan dışı, balkon, teras gibi riskli noktalarda mevcut kameralar aracılığı ile çalışır.

  Elektrik ya da internet kesintisi durumunda sistem çalışır mı?

  Kameralardan bilgisayarınıza görüntü gelmemesi, bilgisayarınızın bozulması, olası bir internet kesintisi ya da sabotaj durumu olması anında mobil cep telefonunuza bildirim iletilir. 

  Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi’ni kullanmak için taahhüt zorunluluğu var mıdır?

  Eyedius, bütçe ve kullanıcı dostu güvenlik çözümleri sunar. Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi’ni kullanabilmek için taahhütte bulunmanız gerekmez. Dilediğiniz zaman boyunca taahhüt gibi kısıtlamalar olmadan Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi’ni kullanabilirsiniz.

  Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi’ni kullanmayı bırakırsam ceza ödemek zorunda mıyım?

  Hayır. Eyedius kullanımınıza dilediğiniz zaman son verebilir, dileğiniz zaman aboneliğinizi yeniden başlatabilirsiniz.

  Daha fazla yardım mı gerekiyor ?
  This error message is only visible to WordPress admins
  There has been a problem with your Instagram Feed.