TR / EN
Start Now

Eyedius

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Veniam animi nemo sed delectus veritatis voluptate id est expedita asperiores laboriosam harum earum illo, saepe deserunt nesciunt quod commodi omnis provident. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quaerat illum sunt reiciendis odit! Voluptatem id, aperiam pariatur eos, impedit minima similique quibusdam provident velit modi quis! Labore aspernatur omnis quos. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Dignissimos quam optio quaerat ratione, maiores exercitationem voluptatibus. Non laborum odio blanditiis minus, atque praesentium velit, similique vel dolor magni odit at.

Biz tüm enerjimiz, gücümüz ve yaratıcılığımızla güvenliğinize gözümüz gibi bakmaya devam edeceğiz!

Akıllı cihazların ve yapay zekanın hayatımıza fazlasıyla dahil olduğu bu dönemde, gözümüz gibi bakmak istediğimiz çok önemli bir şey var: Güvenliğiniz…

Sizin güvenliğinizi düşünürken bir yandan da güvenlik teknolojilerine yepyeni bir bakış açısı getirmek amacıyla yola çıktık. TUBITAK destekli Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda, tamamen yerli ekibimiz tarafından gerçekleştirilen, tıpkı insan gözü gibi baktığını gören ve gördüğünü anlamlandırabilen yüksek teknolojili bir yazılım yarattık.

İngilizce “göz” anlamına gelen “eye” ile Latince “korumak” anlamına gelen “dius” kelimelerini birleştirdik ve “sizi koruyan akıllı göz” anlamına gelen EYEDIUS ortaya çıktı.

Neden EYEDIUS

Kendi geliştirdiğimiz algoritmalarımız ile yola çıktığımız andan itibaren amacımız; dünyanın her alanını herkes için güvenilir kılmak… Bu amaçla insan merkezli çözümler sunarken, veri güvenliğinizi de düşünerek dünyanın her yerinde aynı heyecanla yanınızdayız!

Veri Güvenliğiniz
En Önemli Değerimiz

Evinizin ve işletmenizin güvenliğinin yanı sıra verilerinizi de önemsiyoruz. Bulut tabanlı ve üç katmanlı bir koruma ile muhafaza edilen bilgileriniz bizimle her zaman güvende.
Akıllı telefonunuzda yer alan, uygulamaya ve şahsınıza ait tüm veriler ise KVKK – GDPR uyumlu sistem ile büyük bir titizlikle saklanıyor ve uygulamayı sildiğiniz anda Eyedius veri tabanından da siliniyor.

İnsan Merkezli
Çözümler Sunarız,

Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan Eyedius yazılımı; herhangi bir açık kaynak kod kullanmadan, yapay zeka ve derin öğrenme ile gerçek zamanlı bir veri analizi gerçekleştiriyor. Şu ana kadar 12 milyondan fazla yüzün tanımlı olduğu ve doğruluk oranı %99.82 olan sistemimiz, marka bağımsız tüm kamera, turnike, bariyer gibi donanımlara entegre olabiliyor.

Dünyanın Her Yerinde Aynı Heyecanla Yanınızdayız

Eyedius’un sunduğu bulut tabanlı uygulama sayesinde dünyanın her yerinde güvenle kullanabilirsiniz. Bir değil, bin kullanıcıya bile ulaşıp, aynı performans ile istediğiniz sayıda lokasyonda hizmet alabileceğiniz bir sistemimiz var.

Süper Kahramanlarla Tanışın

Success Stories Where Dreams Come True.

Ayşe Güler

Tasarımcı

[email protected]

Selin Güler

Geliştirici

[email protected]

Ahmet Durmaz

Satış sorumlusu

[email protected]

Gizem Güler

Satış sorumlusu

[email protected]

Melisa Seçmen

Teknik Destek

[email protected]

Kemal Açarkent

Saha Uzmanı

[email protected]

Pelin Peker

Saha Uzmanı

[email protected]

Cemal Cancer

Muhasebe

[email protected]

Yeniliklerden Haberdar Olun

Bültenimize kayıt olun, kampanyalardan bilgi alın ve duyurular. sizi asla spam postalarla meşgul etmeyiz.