TR / EN
Start Now

İş Ortağımız Olun

Eyedius iş ortaklığı programına katıldığınız zaman; müşterilerinizi yepyeni teknolojilerle büyülemek ve büyümenizi hızlandırmak için ihtiyacınız olan ilişkilere, öngörülere, araçlara, kaynaklara ve programlara bağlanacağınız küresel bir topluluğun parçası olursunuz.

 

Sistematik bir müşteri takip sistemi, işinizi ve müşterinizi korur. Bizim tüm altyapımız, sizin başarınız üzerine kurulu. Başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak için her zaman yanınızdayız.

Satış ve Teknik Workshoplar

Eğitim videolarından, en iyi satış sunumlarımıza, teknik spesifikasyonlara kadar her ihtiyacınızı bulabileceğiniz kapsamlı ve özel eğitim sayfanız olur.

Eşsiz Destek

Büyüme stratejilerinizle alakalı uzman iş geliştirme ekiplerimize dilediğiniz zaman danışabilirsiniz.

Müşterilerimiz Ne diyor ?

Eyedius sadece güvenliğinizi düşünür. Teknolojisindeki hünerleriyle sadece harekete öten konvansiyonel sistemlerden çok daha fazlasını sunar.

Özellikler

Yenilikler Nelerdir

Baştan Sona Dijital , Yapay Zeka Tabanlı Yüksek Teknolojili “Eyedius Akıllı Güvenlik Sistemi” ile artık
“İçiniz de rahat, Cebiniz de”

Kurulum

Sizin bilgisayarınız, sizin güvenlik kameranız, sizin akıllı telefonunuz. Başka hiçbir özel cihaza ihtiyaç yok.

Analiz

Işık, sinyal, hareket sensörü gibi kolay hata yapan sistemler yerine, görerek koruyan yapay zeka ile içiniz çok rahat.

Kontrol

Basit bir açık kapalı siren mantığından çok daha üstün. Size özel kontrolleri ile her anınızda güvenli ve içinizin rahat olduğu bir kontrol modeli.

Bildirim

Sadece gerçekten yüksek riskli bir durumda sizi arayan gerçek operatörler ve olay daha olmadan önleyen yapay zeka yaklaşımı & bildirim uyarı sistemi.

İhbar

Kolluk kuvvetlerine konvansiyonel haber veren bir yaklaşım değil, dijital kanaldan sorunun detayı ve konumunu otomatik ileten verim