Eyedius Premium, kameralardan gelen görüntüleri sizin yerinize 7/24 izleyip, anlamlandırarak; insan, araç, evcil hayvan ve şüpheli nesne tespiti yapar ve yüz tanıma teknolojisiyle kayıtlı kişileri tanır. Belirlediğiniz senaryoları içeren tehlike durumunda, size özel ve anlık bilgilendirmeler yaparak ortamı sizin için sürekli güvende tutar.

Premıum Çözümlerimiz

İnsan - Obje Tespiti

Sınır duvarlarınızda ya da sizin belirleyeceğiniz alanlarda insan – obje tespiti yapılması halinde gerçek zamanlı uyarılar üretir.

Saat Aralığı Kontrolü

Eyedius Premium, yalnızca sizin belirlediğiniz zaman aralığında belirlediğiniz senaryoların gerçekleşmesi durumunda uyarılar üretir.

Süre Bazlı Kontrol

Kontrollü bölgelerde, belirli bir süreden fazla kişi tespiti; veya bir çantanın uzun bir süre boyunca aynı yerde durması durumunda kullanıcıya gerçek zamanlı uyarılar vererek bilgilendirir.

Araç Kontrolü

Bina, ofis, fabrika ya da sizin belirleyeceğiniz alanlarda, araç girişinin yasak olduğu bölgelerde araç tespiti edildiği zaman size bilgi verir.

Kişi Sayı Kontrolü

Fabrika ya da AVM gibi ortamda aniden oluşan kalabalık güvenlik riski taşır. Sizin belirleyeceğiniz sayının üzerinden insan tespit edilmesi durumunda Eyedius Premium size uyarılar vererek bilgilendirir.

Tanımsız Kişi Kontrolü

Giriş – çıkış alanlarında, önceden yüz biyometrisinin tanımlandığı kişilerin dışında tespit edilen kişiler kullanıcıya gerçek zamanlı bilgilendirme mesajları iletilir.

Yalnız Kişi Kontrolü

Çocuğunuz ya da aile büyüklerinin, seçilen bölgelerde (örneğin havuz kenarında veya içinde) yalnız olması durumunda kullanıcıya anlık uyarılar göndererek bilgilendirir.

Size Özel Senaryolar

Ortamda var olan her biri kamera için farklı uyarı senaryoları oluşturabilirsiniz. Örneğin ofis girişi için ayrı, ofis odaları için ayrı uyarı senaryoları oluşturarak güvenliğinizi daha yüksek seviyelere taşıyabilirsiniz.

Minimum Donanım Standartları

Neden Eyedius Premium?

Güvenilir

İnsan faktörü sebepli;

  • Birçok işin aynı anda yapılmasından kaynaklı dikkatsizlikler,
  • Sürekli benzer işler yapmaktan oluşan iş körlükleri,
  • Yoğun / Gürültülü veya fazla sakin ortamlarda oluşan gözden kaçırma, dalgınlık, unutkanlık,

risklerini minimize edin.

Saha personelinizin, güvenlik elemanlarınızın çalışma performansını ölçün, görsel raporlamalar alın.

Eyedius’un periyodik ve görsel raporları sizlere bölgesel olarak alınan uyarı adetlerine göre  ortamın risk skorunu otomatik olarak sunar.

Verimli

YORULMAYAN DİJİTAL PERSONEL

Personelinizin kamera görüntülerini tek tek manuel izlemesi yerine Eyedius Premium ile onlarca ekip çalışanınız varmış gibi yüksek verimlilik elde edin! Güvenlik ve hırsızlık risklerinizi en aza düşürün!

95% VERİ TASARRUFU

Tüm gün kayıt tutan eski teknolojileri unutun. Yalnızca sizin belirlediğiniz senaryolar çerçevesinde oluşan uyarıları akıllı kayıt ile depolayın. Lüzumsuz veri kaydı yerine depolamada %95’e kadar verimlilik ve kâr sağlayın.

YANLIŞ ALARMA SON

Eski teknoloji ürünlerin sebep olduğu %94 oranındaki yanlış alarmları, yüksek teknoloji çözümlerimize geçerek minimize edin. Yanlış alarmlar keyfinizi kaçırmasın, siz Eyedius Premium ile sadece gerektiği anlarda uyarı ve bildirim alın.

Prestijli ve Konforlu

HEP YANINIZDA

Nerede olursanız olun, alarm durumunda mobil cihazlarınıza anında bilgilendirme mesajı alarak haberdar olun; ihtiyaç durumunda tek tuşla ilgili kişileri arayın ve hızlıca aksiyon alın.

SİZİN GİBİ ÖNEMSER

Siz yokken de siz varmışsınız gibi ortamı koruyan yüksek teknoloji ile içiniz rahat olsun.

YALNIZCA SİZE ÖZEL

Güvenliğiniz herkese tek tip sunulan alarm sistemleri ile aynı olmasın. Güvenlik ihtiyacınıza özel tanımlayacağınız senaryolarla, değişken veya yoğun ortamlarda dahi yüksek performansla bildirimler alın.