Sürdürülebilirlik ve Güvenlik Odaklı

Eyedius

Yapay Zeka Teknolojisi

Hakkımızda

Eyedius olarak “akıllı” cihazların hayatı kolaylaştırdığı bir dönemde faaliyetlerimize başladık. Amacımız, bu kolaylığı insanların en temel ihtiyaçlarından biri olan “güvenlik”le buluşturmaktı. Bu amaçla 2013 yılında başladığımız Ar-Ge çalışmaları sonucunda tıpkı insan gözü gibi baktığını gören ve gördüğünü anlamlandırabilen yüksek teknolojili bir yazılım yarattık.

Güvenlik teknolojilerine yepyeni bir bakışı açısı getiren yazılımımızı İngilizce “göz” anlamına gelen “eye” ile Latince “korumak” anlamına gelen “dius” kelimelerinin birleşmesinden oluşan ve “sizi koruyan akıllı göz” anlamına gelen EYEDIUS markasıyla tescilledik. 

Bugün Eyedius, her ölçekten işletmenin güvenliğini sağlarken, enerji tüketimini de kontrol altına alarak, enerji israfını azaltır.  Hem ülke ekonomisine katkı sağlar hem de karbon salınımını azaltır.

Misyon

Sürdürülebilir bir dünya için inovasyonun gücüne inanıyoruz. Dijital dünyanın tüm gelişmelerini takip ederek ileri düzey görüntü anlamlandırma teknolojileri ile güvenlik ve enerji sistemlerini daima bir adım ileriye taşımayı hedefliyor, geleceğin teknolojilerini bugünden yaratmak için azimle çalışıyoruz.

Vizyon

Hayatın her alanını herkes için güvenli ve sürdürülebilir kılmayı hedefleyen yerli bir şirket olarak yüzde yüz yerli yapay zeka odaklı teknolojiler üretiyor, ülkemizde kazandığımız gücü, dünyanın güvenliği ve sürdürülebilirliği için kullanan global bir marka olmak istiyoruz.

GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİNİ GELİŞTİRİYORUZ

10 yılı aşkın süredir geliştirdiğimiz yapay zeka tabanlı görüntü işleme teknolojileri ile her ölçekten işletmeyi daha sürdürülebilir, enerji dostu ve daha güvenli kılmak için çalışmaya devam edeceğiz.

0

20000 Aktif Kamera

0

TÜBİTAK Ar-Ge Projesi

0

Patent

0

Marka Tescili

Başarılarımızla Büyüyoruz

Eyedius Yönetim Kurulu

Eyedius Ekibi