TR / EN
Şimdi Başlayın

Birlikte Kazanç Sistemi

Eyedius, müşterilerine sağladığı benzersiz katma değerli çözümleriyle iş ortaklarına da yepyeni gelir kapıları açar. Eski nesil alarm, kamera satışı veya montaj işi yapıyorsanız veya bir tüccarsanız; Eyedius’un benzersiz faydalarını müşterilerinize sunarak süreklilik içeren ve artan ek gelir elde edebilirsiniz.

 Görüşmeye şimdi başlayın

Kolayca Tanıtılabilen, Hızla Uygulanabilen Çözümler

Eyedius’un çözümleri modülerdir. Müşterisinin tam ihtiyacına uygun olarak tasarlanmış; en yüksek teknolojiyle üretilmiştir. Mevcut kamera ve bilgisayarınıza uygulanabildiği için ön maliyet gerektirmez. Böylelikle ücretsiz 14 günlük denememiz ile Eyedius’u hızlıca test edebilirsiniz. 

Satış ve Teknik Workshoplar

Eyedius; eğitim videoları, en iyi satış sunumları ve teknik spesifikasyonları ile her türlü ihtiyacınız olabilecek içerikleri bulabileceğiniz kapsamlı bir iş ortağı portalını iş ortakları için bünyesinde barındırır. Bunlara ek olarak belirli periyotlarda yüz yüze eğitimler ve iş ortaklarıyla birlikte çeşitli aktiviteler düzenleyerek kariyer alanında katkı sağlar.

Size Özel CRM ve Portföy Yöneticisi

Bir sorunuz mu var? Size özel atanmış portföy danışmanınız canlı chat yöntemiyle her zaman yanınızda. Eyedius çözümleri ile alakalı takılan her şeyi size özel danışmanınıza sorabilirsiniz. Haftalık takvimde danışmanınız size mevcut fırsatlarınızı görebilmeniz için sizlere durum raporu sunarak verimli çalışmanıza yardımcı olur.

İş Ortaklığı Modellerimiz

Özellikler

Bireysel Satış
Satış Noktası
Teknoloji Merkezi

İş Ortaklığına Başlama Süreci

Sunum ve Seçim

3 iş ortaklığı modelimiz size tekrar online veya yüz yüze toplantı ortamında sunulur. Hangi model sizin için daha uygunsa, o model ile alakalı daha detaylı bilgi verilir.

Değerlendirme

Yapılan iş ortaklığı başvuruları, gerek diğer iş ortaklarıyla uyumluluk, gerekse ticari karşılıklı faydalılık kriterlerine bağlı olarak; Eyedius yönetim kurulunda detaylıca incelenir.

Anlaşma

Eyedius, seçilen iş ortaklığı sözleşmesini, iş ortağı adayı için hazırlar ve gönderir. Sözleşme, iş ortağı tarafından kendi tarafı imzalı şekilde dijital olarak taratılır ve Eyedius’a gönderilir. Yüz yüze görüşmede iki nüsha olarak imzalanır.

Oryantasyon

İş ortağı, Eyedius ofisinde yarım günlük bir oryantasyon eğitimine alınır. Bu eğitim anlaşma yapıldığı tarihten en geç 5 iş günü içerisinde, Eyedius ofisinde yapılır. (Teknoloji merkezi modeli olan iş ortakları için bu eğitim iş ortağının Eyedius deneyim alanında, ve bir hafta olarak planlanır)

Satış Destek

Artık satışa hazır olan iş ortağı, yapmakta olduğu ziyaretleri ve görüşmeleri fırsat formunu doldurarak Eyedius sistemine girer. Sisteme girilen bu fırsatlar için Eyedius satış ve teknik destek ekipleri, her zaman iş ortağına dijital destek olacak şekilde yardımcı olur.