TR / EN
Şimdi Başlayın

Biz tüm enerjimiz, gücümüz ve yaratıcılığımızla güvenliğinize gözümüz gibi bakmaya devam edeceğiz!

 

 

 

 

Akıllı cihazların ve yapay zekanın hayatımıza fazlasıyla dahil olduğu bu dönemde, gözümüz gibi bakmak istediğimiz çok önemli bir şey var: Güvenliğiniz…

 

Sizin güvenliğinizi düşünürken bir yandan da güvenlik teknolojilerine yepyeni bir bakış açısı getirmek amacıyla yola çıktık. TUBITAK destekli Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda, tamamen yerli ekibimiz tarafından gerçekleştirilen, tıpkı insan gözü gibi baktığını gören ve gördüğünü anlamlandırabilen yüksek teknolojili bir yazılım yarattık.

 

İngilizce “göz” anlamına gelen “eye” ile Latince “korumak” anlamına gelen “dius” kelimelerini birleştirdik ve “sizi koruyan akıllı göz” anlamına gelen EYEDIUS ortaya çıktı.

Neden EYEDIUS

Kendi geliştirdiğimiz algoritmalarımız ile yola çıktığımız andan itibaren amacımız; dünyanın her alanını herkes için güvenilir kılmak… Bu amaçla insan merkezli çözümler sunarken, veri güvenliğinizi de düşünerek dünyanın her yerinde aynı heyecanla yanınızdayız!

Veri Güvenliğiniz
En Önemli Değerimiz

İşletmenizin güvenliğinin yanı sıra verilerinizi de önemsiyoruz. İşletmenizde bulunan bilgisayar ve kameralar ile tamamen “kapalı devre” çalışan sistemimiz ile verileriniz sizin bilgisayarınızda kayıt edilir. Yalnızca alarm durumundaki görüntüleriniz ise size mobil bildirim olarak iletilir. Bulut tabanlı ve üç katmanlı bir koruma ile muhafaza edilen alarm görüntülerini ve bilgileriniz bizimle her zaman güvende.

İnsan Merkezli
Çözümler Sunarız,

Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan Eyedius yazılımı; herhangi bir açık kaynak kod kullanmadan, yapay zeka ve derin öğrenme ile gerçek zamanlı bir veri analizi gerçekleştiriyor. Şu ana kadar 12 milyondan fazla yüzün tanımlı olduğu ve doğruluk oranı %99.82 olan sistemimiz, marka bağımsız tüm kamera, turnike, bariyer gibi donanımlara entegre olabiliyor.

Dünyanın Her Yerinde Aynı Heyecanla Yanınızdayız

Eyedius’un sunduğu bulut tabanlı mobil uygulaması sayesinde dünyanın her yerinde güvenlik çözümlerini güvenle kullanabilirsiniz. Aynı performans ile istediğiniz sayıda lokasyonda hizmet alabileceğiniz geniş kapsamlı sistemimiz ile içiniz her zaman rahat kalır!

Eyedius Ekibi

Eyedius yapay zekasını geliştiren ekip ile tanışın!

Gökhan Talat Tuna

Yönetim Kurulu Başkanı & CEO

Simay Danış

Yönetim Kurulu Üyesi

Serdar Yılmaz

Yönetim Kurulu Üyesi

Arda Aşkın

Yönetim Kurulu Üyesi

Aslı Özden

Genel Müdür Yardımcısı

Göksel Özer

Ülke Satış Direktörü

Eda Akkuş

Satış Portföy Sorumlusu

Ali Çakıcı

Yazılım Mühendisi

Emre Yılmaz

Teknik Destek Sorumlusu

Hasan Çalık

Teknik Destek Uzmanı

Funda Çetinkaya

Operasyon Destek Sorumlusu

Yeniliklerden Haberdar Olun

Bültenimize kayıt olun, duyurular ve kampanyalarımız hakkında bilgi alın. Sizi asla spam postalarla meşgul etmeyiz.

    This error message is only visible to WordPress admins
    There has been a problem with your Instagram Feed.