Skip links

İşyeri Zekasında Yeni Bir Dönem: Eyedius One ile Tanışın!

Geliştirdiği yapay zeka teknolojisinin gücünü arkasına alan Eyedius, yepyeni çözümü Eyedius One – İşyeri Zekası™ ile işletmelerin verimliliğini ve müşteri memnuniyetini artırmasına yardımcı oluyor.

Eyedius One, iş yerindeki hareketliliği ve ziyaretçi yoğunluğunu anlık olarak takip ederek, detaylı analizler ve raporlar sunar. Bu sayede işletmeler, müşteri davranışlarını ve iş yeri dinamiklerini daha iyi anlayarak, stratejik kararlar alabilir ve operasyonel verimliliği maksimum seviyeye çıkarabilirler.

İş Yerinizin Yoğunluğunu Detaylı Olarak Analiz Edin

İş yerinde kullanılan uyumlu IP kameralar ile entegre çalışan Eyedius One – İşyeri Zekası™, ortamı her saniye analiz eder. İş yerine gün içerisinde kaç kişinin giriş yaptığını, bu kişilerin ortalama ne kadar süre kaldığını ve hangi alanlarda en çok vakit geçirdiklerini analiz eder. Bu sayede ziyaretçi yoğunluğu ve hareketliliği, çalışanlardan bağımsız olarak ayrıntılı bir şekilde raporlanır.

Müşteri Kitlenizi Daha Yakından Tanıyın

Gün içerisinde işletmeyi ziyaret eden kişileri ve çalışanları ayrı ayrı analiz eden Eyedius One – İşyeri Zekası™, işletmelerin en çok merak ettiği soruların yanıtlarını veriyor. İçeri giren kişi sayısı, içeride demografik tahminlere göre vakit geçirme oranları, en çok ziyaret edilen alanlar gibi detaylı bilgiler üretilirken tüm bu bilgiler çalışanlar için de ayrı olarak raporlanıyor. 

Tüm Verileriniz Tek Platformda

Eyedius One  – İşyeri Zekası™ ziyaretçi trafiğini, demografik yapıyı anlamlı veriler haline dönüştürerek, satış oranlarını artırmaya yardımcı olur. Kameralardan yapılan analizler sonucunda detaylı ve özel raporlar sunar. Öte yandan işletmelerin satış/üretim oranları, insan kaynakları verileri gibi diğer verileri de platforma entegre edilerek büyük veri analizi sağlanıyor. 

Her İşletmeye Uygun Çözümler

Anonim ve güvenli veri işleme özelliği, kişiselleştirilebilen raporları ile ve Eyedius One  – İşyeri Zekası™ işletmelerin ihtiyaçlarına göre üç farklı paket sunar. 

Sayım Paketi: Kolay ve Etkili Çözümler

Sayım paketi, işyerindeki ziyaretçi trafiğinin en kolay ve etkili şekilde takip edilmesini sağlar. Giriş yönüne bakan tek bir kamera ile içeri giren kişi sayısı anlık olarak ölçümlenir, yaş ve cinsiyet tahminleri ile işletmedeki aktif kişi sayısı belirlenerek, işletmenin yoğunluğu ve trafiğinin anlaşılması sağlanır. 

Koridor Paketi: Ziyaret Süreleri ve Daha Fazlası

Koridor paketi, sayım paketinin tüm özelliklerini sunmakla kalmaz, aynı zamanda giriş ve çıkış yönüne bakan iki kamera ile ziyaretçilerin işyerinde ne kadar süre kaldığını da ölçümler. İş yerinde geçirilen ortalama süre, kadın ve erkek ziyaretçilerin içeride bulunma süreleri ve yaş gruplarına göre analizler yapılır. İşletmenin hangi bölümlerinin daha popüler olduğu ve ziyaretçilerin hangi alanlarda daha fazla zaman geçirdiği gibi bilgiler, işletme stratejilerinin optimize edilmesine yardımcı olur. 

Pro Paket: Kapsamlı ve Detaylı Analizler

Pro paket, Eyedius One – İşyeri Zekası™’nın sunduğu en kapsamlı çözümdür. Giriş, çıkış ve ekip noktalarında ekip ile ziyaretçileri ayrıştırarak kapsamlı ölçümler yapar. Bu paket, içeri giren kişi sayısını ekipten bağımsız olarak ölçümleyerek, ekip ve ziyaretçilerin iş yerinde ne kadar aktif olduğunu ayrı ayrı analiz eder. Çalışanların iş yerinde bulunma sürelerini anonim olarak raporlayarak, çalışma verimliliğini artıracak stratejiler geliştirmesine olanak tanır. 

Eyedius One ile İşyerinizi Dönüştürün!

Eyedius One  – İşyeri Zekası™ ile iş yerinizdeki ziyaretçi trafiğini ve demografik yapıyı anlayarak stratejik kararlar alabilir ve iş yerinizin geleceğine yön verebilirsiniz. İşyerinizin verimliliğini artırmak ve müşteri deneyimini iyileştirmek için Eyedius One’ın gücünden faydalanın. Daha fazla bilgi ve demo talebi için İşyeri Zekası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Eyedius One, işyerinizde devrim yaratacak teknoloji ile tanışın ve geleceğe hazır olun!

This website uses cookies to improve your web experience.